Proces projektowy

Przykładowy proces projektowy dla pakietu wykonawczego.
 • tekstura
  Pierwsze spotkanie
  Pracę nad projektem rozpoczynam na spotkaniu połączonym z podpisaniem umowy lub na ustalonym spotkaniu w późniejszym terminie. Jeszcze przed pierwszym spotkaniem projektowym otrzymasz ode mnie ankietę dotyczącą Twoich preferencji i oczekiwań. Omówimy też Twoje ewentualne wątpliwości. Ustalimy główne założenia układu funkcjonalnego, stylistykę i oczekiwania dotyczące standardu wnętrza.
 • tekstura
  Inwentaryzacja
  Bezpośrednio na miejscu inwestycji wykonuję pomiary stanu aktualnego wraz z zaznaczeniem instalacji.
 • tekstura
  Układ funkcjonalny
  Przygotowuję aranżację 2D (rzut funkcjonalny lokalu). Zazwyczaj powstają dwie wersje układu, które omawiamy na drugim spotkaniu. Później wprowadzam omówione uwagi i przygotowuję ostateczny układ aranżacji do akceptacji.
 • tekstura
  Kolorystyka
  Przygotowuję aranżację 3D (propozycje kolorystyczne i stylistyczne za pomocą modeli 3D). Otrzymasz ją ode mnie przed kolejnym spotkaniem, na którym omówimy szczegóły. Do aranżacji 3D wprowadzam zmiany i przesyłam je do akceptacji.
 • tekstura
  Wizualizacje
  Opracowuję wizualizacje i przesyłam je do Twojej akceptacji.
 • tekstura
  Projekt wykonawczy
  Opracowuję projekt techniczny zawierający niezbędne rysunki z wytycznymi dla ekip wykonawczych oraz podwykonawców (np. stolarz, szklarz).
 • tekstura
  Lista wyposażenia
  Opracowuję ostateczną listę wyposażenia. Otrzymasz ode mnie link do wirtualnej listy, z której możesz skorzystać zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.
W efekcie procesu projektowego otrzymujesz ode mnie gotowy projekt przesłany za pomocą poczty e-mail oraz 1 egzemplarz wydruku.
Przed przystąpieniem do projektu podpisuję umowę. Warunkiem przejścia do kolejnego etapu współpracy jest zatwierdzenie przez klienta poprzedniego etapu projektu. Terminy i zasady realizacji projektu są zawarte w umowie i ustalane indywidualnie.

Forma prowadzenia projektu

Na terenie Warszawy i okolic projekty prowadzę stacjonarnie, zdalnie lub hybrydowo. To Ty decydujesz, jaka forma współpracy jest dla Ciebie najwygodniejsza. Cenisz sobie efektywną współpracę i chcesz zaoszczędzić czas na dojazdach? Tak samo jak wielu moich dotychczasowych klientów postaw na zdalną formę prowadzenia projektu!
Projekty zdalne prowadzę na terenie całej Polski.
placeholder

Zacznijmy projekt

Chętnie pomogę Ci w realizacji Twoich wizji, tworząc unikalne i dopasowane do Twoich potrzeb wnętrze. Skontaktuj się ze mną już dziś, abyśmy mogli wspólnie rozpocząć inspirującą podróż projektowania.
Przejdź do formularza