O mnie

Poznaj mój styl pracy

Jestem jednoosobowym studiem projektowym. We wszystkich sprawach masz kontakt bezpośrednio ze mną - bez żadnych pośredników. Dzięki temu zyskujesz gwarancję sprawnej komunikacji. Cechują mnie wytrwałość, pracowitość i sumienność.
Projekty prowadzę głównie zdalnie. Spotkamy się przy rozpoczęciu projektu i przed każdym etapem projektowym, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także na dodatkowych konsultacjach, w trakcie których omówimy istotne kwestie dotyczące realizacji.
Stawiam wyłącznie na sprawdzone rozwiązania. Przy doborze wyposażenia bazuję na znanych mi producentach. Dopasowuję wyposażenie do ustalonego budżetu.
Zachowamy regularny kontakt, aby zoptymalizować naszą współpracę. Drobne pytania będę przesyłać za pomocą wiadomości e-mail, aby nie opóźniać procesów projektowych.
Na wszelkie Twoje pytania dotyczące projektu odpowiadam na bieżąco w trakcie realizacji, a także do 1 roku po jej zakończeniu.

Poznajmy się

Alicja Pytka

ARCHITEKT & PROJEKTANT WNĘTRZ
Zdjęcie włascicielki
Z zawodu jestem architektem, ukończyłam studia na kierunku architektura na Politechnice Gdańskiej. W branży architektonicznej pracuję od ponad 8 lat. W swojej pracy zajmowałam się zarówno projektami, jak i nadzorami wnętrz prywatnych, wnętrz biurowych, przestrzeni hotelowych czy obiektów usługowych. Uczestniczyłam także w realizacjach inwestycji wymagających pozwolenia na budowę.
W swoich projektach bazuję na dotychczasowo zdobytym doświadczeniu: tworzę wnętrza wygodne, proste i ponadczasowe. Możesz liczyć na pełne zaangażowanie i osiągnięcie zamierzonych rezultatów.
Prywatnie lubię dobre jedzenie, górskie wycieczki i domowe zacisze. W otaczającej mnie rzeczywistości szukam inspiracji, które wzbogacają moje projekty. Jedną z moich pasji jest także fotografia.
Napisz do mnie

Zacznijmy projekt

Chętnie pomogę Ci w realizacji Twoich wizji, tworząc unikalne i dopasowane do Twoich potrzeb wnętrze. Skontaktuj się ze mną już dziś, abyśmy mogli wspólnie rozpocząć inspirującą podróż projektowania.
Przejdź do formularza